Hiekka Beach Volley Club, Martinkyläntie 59, 01720 Vantaa [kartta]

Tervetuloa juhlistamaan Kiriä ja pelailemaan biitsiä yhdessä muiden kiriläisten kanssa klo 13.30-17! Tarjolla rentoa yhdessäoloa, biitsivalmennusta, pelejä/turnauksia... Ilmoittaudu mukaan ajoissa! Tapahtumaan ovat tervetulleita kaikki kiriläiset, ei erillistä osallistumismaksua.
//
Welcome to celebrate Kiri and play beach volleyball together with other Kiri members from 1:30 PM to 5:00 PM! The program includes casual hanging out with others, beach volleyball coaching, games, and tournaments. Sign up in advance! All Kiri members are welcome to the event, and there is no separate participation fee.

Ilmoita joukkueen ulkopuolinen pelaaja

Ilmoittautumiset

13
Sanni S Juha W Timo L Esa Julia Jan-Mikael B Jaska H Einopekka Marja K Dmitry M Elmeri Dmitry Dima M
0
Ei ketään
72

Kommentoi...

Merja

Ilmoittautumiset tapahtumaan viimeistään 19.5.! Kaikki jäsenet tervetulleita mukaan.

Kommentoi tapahtumaa: Kirjaudu jäsensivuille tai liity joukkueeseen.

Avoin ilmoittautuminen vieraileville pelaajille

Tilastot